11 Δεκεμβρίου 2014
![Εικόνα για το άρθρο “ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ 2014 – ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΦΥΛΑΚΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ “ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ””](https://positivevoice.gr/wp-content/uploads/2014/12/mprmbfnd.jpg)
Μέσα στο Νοέμβριο επισκεφτήκαμε τρεις φορές το νοσοκομείο των φυλακών Κορυδαλλού – Άγιος Παύλος. Πραγματοποιήσαμε 39 ατομικές συναντήσεις με 24 οροθετικούς κρατούμενους των φυλακών.
Όποιος ή όποια μπορεί να βοηθήσει, προσφέροντας είδη πρώτης ανάγκης όπως τηλεκάρτες, τσιγάρα, ρουχισμό, παπούτσια κ.λπ. ας επικοινωνήσει με τα γραφεία της Θετικής Φωνής στο τηλέφωνο 2108627572, καθημερινά 9 π.μ. – 5 μ.μ.