9 Ιανουαρίου 2018
![Εικόνα για το άρθρο “Ο ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ – ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2017”](https://positivevoice.gr/wp-content/uploads/2018/01/αρχείο-λήψης-1.png)
Σπύρος Λάμπρου
Αγαπημένη φράση:
It’s Britney, bitch.
Ευχαριστούμε τον Σπύρο για τη συμμετοχή και τις πρωτοβουλίες του στην ομάδα εργασίας στο δρόμο, αλλά και για τη γενικότερη υποστήριξή του στις εξωτερικές δράσεις του Συλλόγου.
Σπύρος Λάμπρου
Αγαπημένη φράση:
It’s Britney, bitch.
Ευχαριστούμε τον Σπύρο για τη συμμετοχή και τις πρωτοβουλίες του στην ομάδα εργασίας στο δρόμο, αλλά και για τη γενικότερη υποστήριξή του στις εξωτερικές δράσεις του Συλλόγου.