6 Μαρτίου 2013
![Εικόνα για το άρθρο “3 ΑΠΡΙΛΗ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο HIV ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ”](https://positivevoice.gr/wp-content/uploads/2013/03/ego-kai-o-hiv-march-13.jpg)
Την Τετάρτη, στις 3 Απριλίου, στο Κάραβελ θα γίνει η επόμενη συνάντηση του Εγώ και ο HIV στην Αθήνα. Στο γνωστό, διακριτικό και φιλικό περιβάλλον του ξενοδοχείου, αυτή τη φορά στην αίθουσα Μακεδονία Β στον ημιώροφο, θα συζητηθούν θέματα όπως η άρνηση παροχής ιατρικών υπηρεσιών σε ανθρώπους που ζουν με HIV, προτάσεις για εναλλακτικούς τρόπους εργασίας και το στίγμα που αντιμετωπίζουν όσοι ζουν με HIV.
Η εκδήλωση ξεκινά στις 18.00 και θα έχει διάρκεια 3 ώρες με ενδιάμεσα διαλείμματα. Η είσοδος είναι ελεύθερη.